Canavar araç, yepyeni renkleriyle kazandırıyor!

Canavar araç, yepyeni renkleriyle kazandırıyor!


Yepyeni renkleriyle Aygaz Otogaz istasyonları ve keyiflibahce.com web sitesinde satışa sunulan canavar oyuncak, kutusundaki karekodu Aygaz mobil uygulamasından okutup 200 TL'lik otogaz alanlara 30 TL kazandırıyor.


Aygaz Otogaz istasyonları ya da keyiflibahce.com web sitesinden canavar oyuncak satın alan ve Aygaz uygulamasına üye olanlar, oyuncak kutusundaki kare kodu Aygaz mobil uygulamasına okutanlar 30 TL'lik otogaz puanı kazanıyorlar. Kampanya kapsamında, kampanyaya dahil olunan cep telefonu numarası veya bu cep telefonu numarasıyla aktivasyonu yapılan Paro özellikli kart ile Paro üyesi Aygaz ve Mogaz Otogaz istasyonlarından 30 Kasım 2022'ye kadar toplam 200 TL’lik otogaz alımı gerçekleştirilmesi gerekiyor. Kare kod okutularak kampanyaya dahil olunabilecek son tarih 30 Haziran 2022’dir. Kazanılan puanların son kullanım tarihi ise 31 Aralık 2022’dir.

Detaylar

Kazanılan puanlar, kampanyaya dahil olan Paro üyesi Aygaz ve Mogaz Otogaz istasyonlarında otogaz alımında kullanılabilir. Kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez. Her Aygaz mobil uygulama üyesi kampanyadan bir kez faydalanabilir, her kampanya şifresi bir kez kullanılabilir. Kampanyaya katılım gösterenler tüm kampanya koşullarını kabul etmiş sayılırlar. Aygaz kampanya şartlarını, süresini değiştirme ve kampanyayı sonlandırma hakkını saklı tutar. Canavar Oyuncak Araç ürünü 20.000 adetle sınırlıdır. Oyuncağın Aygaz tarafından tavsiye edilen satış fiyatı KDV dahil 125 TL’dir.

Canavar oyuncakları online satın almak için tıklayınız.

Canavar oyuncakları satın alabileceğiniz Aygaz Otogaz istasyonlarını incelemek için tıklayınız.

Mobil uygulama üzerinden yapılacak işlemler ve merak ettikleriniz için tıklayınız.



Loading…