Aygaz'dan Worldcard’lılara 20 TL yakıt puan

Aygaz'dan Worldcard’lılara 20 TL yakıt puan


15 Mayıs’a kadar Worldcard’ıyla farklı günlerde tek seferde yapılacak 70 TL ve üzeri üçüncü otogaz alımına 20 TL yakıt puan Aygaz’dan hediye!

 

Aygaz, otogaz alışverişlerini Worldcard’ıyla yapanlara 20 TL yakıt puan hediye ediyor. Kampanya kapsamında Worldcard’ıyla farklı günlerde, tek seferde 70 TL ve üzeri tutarda üç kez otogaz alanlar 20 TL yakıt puan kazanacaklar. 15 Mayıs’a kadar devam edecek kampanya kapsamında yakıt puan kazanmak için SMS ile veya World Mobil uygulaması üzerinden katılım sağlamak gerekiyor. Kampanyaya bu iki alternatiften herhangi birinden katılım yapmayan müşteriler, üç işlemi tamamlasa bile yakıt puan kazanamayacaklar. 26 Mayıs 2021’de yüklenecek yakıt puanların son kullanım tarihi 7 Haziran 2021’dir.

 

Detaylar

Kampanyaya katılan Yapı Kredi World üye iş yeri Opet/Aygaz, Sunpet/Aygaz, Sunpet/Mogaz, Aygaz Otogaz münferit ve Mogaz Otogaz münferit istasyonlarından Yapı Kredi Worldcard ile 12 Nisan-15 Mayıs 2021 tarihleri arasında farklı günlerde ve tek seferde 3 adet 70 TL ve üzeri otogaz alışverişi yapan müşteriler, 20 TL yakıt puan kazanacaklar. Kampanyaya SMS ile ya da World Mobil üzerinden katılmak gerekiyor. Kampanyaya bu iki alternatiften herhangi birinden katılım yapmayan müşteriler, 3 adet işlemi tamamlasa bile yakıt puan kazanamayacaklar. Her halükarda bir müşteri kampanyadan en fazla bir kez faydalanabilir. Yapı Kredi bireysel kredi kartı, Yapı Kredi bireysel banka kartı ve Yapı Kredi Business kredi kartı sahiplerinin kampanya katılımı için YAKITPUAN yazıp bir boşluk bırakarak kart üzerindeki müşteri numaralarını SMS ile 4454’e gönderilmesi gerekiyor.

 

Kazanılan yakıt puanlar World üyesi Opet/Sunpet istasyonları ve Aygaz Otogaz münferit, Mogaz Otogaz münferit istasyonlarında harcanabilecek. Kampanya kapsamındaki işlemlerin kampanyaya dahil olan Yapı Kredi World üye iş yerlerindeki, Yapı Kredi Bankası World POS sistemi üzerinden geçmesi gerekiyor. Kampanya kapsamında işlemler; Opet, Sunpet, Aygaz Otogaz, Mogaz Otogaz marka tanımlı Yapı Kredi World üye iş yerleri üzerinden yapılmalıdır.

 

Yapı Kredi bireysel kredi kartı, Yapı Kredi banka kartı ve Yapı Kredi Business kartlara yakıt puanlar 26 Mayıs 2021’de yüklenecektir. Yakıt puanların son kullanım tarihi, 7 Haziran 2021’dir. Kullanılmayan yakıt puanlar 8 Haziran 2021’de geri alınacaktır.

 

Aynı günde yapılan birden fazla 70 TL veya üzeri otogaz alışverişlerinden yalnızca biri dikkate alınır. Kampanyaya Albaraka, Anadolubank ve Vakıfbank Worldcard’lar dahil değildir. Worldpuan ve World Business kart ile yapılan alışverişler kampanyanın kapsamı dışındadır. Bu kampanyada, araçta ödeme üzerinden ilave bir kazanım bulunmamaktadır. World Business kartlar World Mobil uygulaması kampanyasından faydalanamazlar. World Business kartlar için firma müşteri numarası altındaki tüm kartların yaptığı harcamalar için sadece bankanın belirleyeceği bir karta bir kez 20 TL yakıt puan yansıtılacaktır.

Loading…