Aygaz Dönüşümcü Kulübü’nden kaçırılmayacak fırsat

Aygaz Dönüşümcü Kulübü’nden kaçırılmayacak fırsat


Aygaz Dönüşümcü Kulübü Üyesi dönüşüm servislerine, araç dönüşümü veya LPG bakımı için gelen araç kullanıcıları kaçırılmayacak bir fırsat yakalıyorlar.

 

Aygaz Dönüşümcü Kulübü Üyesi dönüşüm servislerine, araç dönüşümü veya LPG bakımı için gelen araç kullanıcıları kaçırılmaz bir fırsat yakalıyorlar. Aygaz Dönüşümcü Kulübü Üyesi servislerden kampanya kodu talep eden tüketiciler, kampanya kodları aracılığıyla Paro üyesi Aygaz Otogaz ve Mogaz Otogaz istasyonlarında toplam 2.000 TL’ye kadar her otogaz alımında geçerli yüzde 5 Paropuan kazanıyorlar. 30 Eylül 2020’ye kadar sürecek kampanya kapsamında 100 TL'ye varan otogaz hediyesi anında kullanılabiliyor. Kazanılan puanların kullanılabileceği son tarih 31 Ekim 2020'dir.

YASAL METİN: 30 Eylül 2020’ye kadar toplam 2.000 TL’ye kadar her otogaz alımında toplam yüzde 5 Paropuan fırsatından yararlanmak için, kampanyaya katılan Aygaz Dönüşümcü Kulübü Üyesi dönüşüm servisinde gerçekleştirdiğiniz LPG dönüşümü veya aldığınız LPG bakım hizmeti sonrasında, Aygaz Dönüşümcü Kulübü Kampanyası’ndan faydalanmak istediğinizi belirtiniz. Dönüşümcü Kulübü üye firmalarını otogazla.com adresinden bulabilirsiniz. Dönüşümcü firmanın, cep telefonu ve plaka bilgilerinizle donusumcuportal.aygaz.com.tr sitesi üzerinden sizin için oluşturacağı şifreyi cep telefonunuzla 3161’e OTOGAZ yazıp aralarında boşluk bırakarak cep telefonu numarası/Paro Kart numarası, şifre ve plaka bilgilerini göndererek veya 444 4 999 Aygaz İletişim Hattı’nı arayarak kampanyaya dahil olabilirsiniz. (ÖRNEK SMS: 05555555555 78X6Y3Z 89ABC34). Paro Kart’ınızın veya cep telefonunuzun aktivasyonu bulunmuyorsa yukarıdaki işlemlerden önce 444 4 999 Aygaz İletişim Hattı’nı arayarak cep telefonu aktivasyonunu gerçekleştirmeniz gerekiyor. Dönüşüm firmasından şifre alırken ekrana gireceğiniz cep telefonu numarasıyla kampanyadan faydalanacak Paro Kart’ın aktivasyonunda kullanılan cep telefonu numarası aynı olmalıdır. Paro Kart’taki aktivasyonlu cep telefonu numarası farklıysa veya Paro Kart’ınız bulunmuyorsa şifre alırken belirttiğiniz cep telefonuyla da kampanyadan kartsız olarak yararlanabilirsiniz. Dönüşüm firmasından şifre alınırken ekrana girilen plaka, kampanyadan yararlanan aracın plakasıyla aynı olmalıdır. Kampanya kapsamında kazanılan plakaya tanımlı yüzde 5’lik puan, kampanya kaydı yapılan plakalı araca ait otogaz alımlarında harcanabilir. Şifrelerin donusumcuportal.aygaz.com.tr sitesi üzerinden alınabileceği son tarih 30 Eylül 2020’dir. Kazanılan puanların son kullanma tarihi 31 Ekim 2020’dir. Bir kişi kampanya dönemi boyunca (30 Eylül 2020’ye kadar) en fazla üç kere kampanyadan faydalanabilir. Şifre kullanıldıktan sonra toplamda 2.000 TL tutarında otogaz alışverişi yapılarak kampanyadan tamamen faydalanmadıkça ikinci şifre alınamaz. Kampanya otomasyon ile Paro Pod entegrasyonu bulunan Paro üyesi olan ve kampanyaya katılmayı kabul eden Aygaz ve Mogaz Otogaz istasyonlarında geçerlidir. Kampanya ilk 20.000 kişiyle sınırlıdır. Bir tüketici kampanyadan en fazla 100 TL ödül kazanabilir. Aygaz, likit petrol gazları veya petrol piyasasıyla ilgili mevzuat veya Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu karar ve uygulamalarındaki değişiklikler nedeniyle tüm uygulama koşullarını tek taraflı olarak ve önceden bildirmeksizin değiştirebilir veya uygulamayı sonlandırabilir.

 

Ayrıntılı bilgi için

aygaz.com.tr
Facebook/AygazOtogaz

Aygaz İletişim Hattı

444 4 999

Mogaz İletişim Hattı

444 5 999

Loading…