DÖNÜŞÜM KİTLERİ

Gün geçtikçe gelişen kit teknolojisi sayesinde, piyasada her türlü araç modeline uygun farklı kit modelleri bulunmaktadır. Aşağıdaki "Otomobilinize uygun kit hangisi?" bölümden kit markalarına ait bilgilere ve modellerine ulaşabilir, aracınıza uygun olan modelleri görüntüleyebilirsiniz.

OTOMOBİLİNİZE UYGUN KİT HANGİSİ?

Yasal Metin

Sayfada gösterilen tüm bilgiler, tüketicileri bilgilendirmek amacıyla kamuya açık bilgiler kullanılarak hazırlanmış olup, herhangi bir şekilde AYGAZ A.Ş. tarafından doğrudan veya dolaylı bir tavsiye, görüş, öneri, yönlendirme veya benzeri bağlayıcı bir nitelik taşımamaktadır. Uygun kit seçimi bölümünde yer alan kit modelleri, araçların motor tipi, teknolojisi ve silindir hacmine göre dönüşüm ustaları ile beraber eşleştirilerek belirlenmekte olup, SADECE harf sıralaması esasına göre sıralamada yer almaktadır. Piyasada faaliyet gösteren kit markaları bu sayfada sayılanlarla sınırlı olmayıp, sayfadaki markalar, sadece fikir vermek amacıyla ve sadece sayfada yayımlanması için yazılı izin alınan markalardır. Bu markalar ve uygun kit seçimi bölümünde yer alan kit modellerinin bu sayfada yer alması, hiçbir şekilde bunların Aygaz tarafından tavsiye edildiği ve/veya burada sayılmayanlara göre daha kaliteli, daha tercih edilebilir oldukları anlamına gelmemektedir. Aygaz A.Ş. bu sitede alan hiçbir dönüşüm firması veya bunların hizmetleri veya burada yer alan kitler ile ilgili olarak, hiçbir şekilde (açık veya zımni) bir garanti veya taahhütte bulunmamaktadır.

Kit modellerinin fiyatlarına ilişkin bilgiler, ilgili firmaların internet siteleri ya da bayilerinden zaman zaman yapılan aramalar sonucu temin edilmekte olup, söz konusu fiyatlar herhangi bir icap, taahhüt veya vaad anlamı taşımamaktadır. Bu arama modülünü kullanan tüm tüketiciler, ilgili ürünlerin bu arama modülü arama sonuçlarında yer alan fiyatlarının kendilerine ilgili firma/yetkili satıcı tarafından uygulanabilecek satış fiyatından farklı olabileceğini ve ancak ilgili firma/yetkili satıcıların nihai satış fiyatlarının kendileri açısından geçerli ve bağlayıcı olacağını kabul ederler. İlgili dönüşüm firmaları veya yetkili satıcıları bu sitede yer alan fiyatlardan farklı fiyatlarla satış yapabilir. Tüm tüketiciler, sipariş edecekleri ürünler ile ilgili geçerli bilgiyi her zaman ilgili firma/yetkili dağıtıcılardan almalıdırlar.

Aygaz A.Ş., burada yer alan içerikteki hata, eksiklik, yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılık veya bunlara dayanılarak yapılan işlemler sonucu meydana gelebilecek her türlü maddi ve manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.